Strona główna / Noclegi / pomorskie / Nadole / Ośrodek TYBERIADA

Ośrodek TYBERIADA

Katolicki Ośrodek Kolonijny TYBERIADA

84-250 Nadole, ul. Na stoku 62
tel. 58 676 70 70
http://www.osrodektyberiada.pl

Katolickiego Ośrodka Kolonijnego TYBERIADA w miejscowości Nadole k. Wejherowa. Jest to również Dom Rekolekcyjny w którym odbywają się dni skupienia, oazy, roraty i rekolekcje.

Co roku gościmy grupy dzieci i młodzieży z całej Polski. Oferujemy wypoczynek w miłej domowej atmosferze. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość bliskiego obcowania z naturą. Tyberiada usytuowana jest w odległości 250 m. od brzegu jeziora Żarnowieckiego. Otoczenie stanowią lasy i kompleks Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek jest doskonałą bazą wypadową do Trójmiasta, na półwysep helski, do Łeby oraz okolicznych miejscowości turystycznych.

Zapraszamy grupy dzieci i młodzieży na kolonie, zielone szkoły. Ośrodek może przyjąć 150 osób. Na terenie obiektu znajduje się sala rekreacyjna, boisko do piłki nożnej i siatkówki. Posiadamy również wyznaczone miejsce na ognisko.

W Gniewinie (4km.) można skorzystać z bowlingu oraz nowoczesnej pływalni. Więcej o okolicznych atrakcjach dowiecie się Państwo ze strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy grupy zorganizowane dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

Zapraszamy na:

  • kolonie
  • zimowiska
  • zielone szkoły
  • rekolekcje
  • dni skupienia

Gwarantujemy domową kuchnię, miłą atmosferę.