Strona główna / Wczasy / pomorskie / Sarbsk / Agroturystyka Agro - Tur

Agroturystyka Agro - Tur

Agroturystyka Agro - Tur

84-352 Wicko, Sarbsk 28
tel. kom. 604 775 119
http://www.agrotur.tp2.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne Agro-Tur Powstało w 1991 r. Położone jest ono 10 km od Łeby we wsi Sarbsk nad Jeziorem Sarbsko (800 m), nad którym znajduje się szkółka windsurfingu oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Do szerokiej i piaszczystej plaży nadmorskiej (5 km) można dotrzeć pokonując wzniesienia wydm ruchomych oraz Mierzeję Sarbską.

Rozległa posiadłość otoczona jest lasami bogatymi w jagody, grzyby, na której znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym, pełen kwiatów oraz drzew owocowych. Przy wjeździe na posesję znajduje się park starych maszyn rolniczych.

Do dyspozycji na naszym terenie jest boisko do koszykówki i siatkówki, plac zabaw miejsce na wspólne ogniska. W pobliżu znajduje się pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej. Tuż przy gospodarstwie mieści się nasz sklep oraz bar, gdzie można dokonać zakupów oraz smacznie zjeść.

Proponujemy obiady domowe oraz smażoną rybkę.

Organizujemy również imprezy i przyjęcia okolicznościowe w miłej atmosferze.

Zapraszamy także miłośników wędkarstwa. Istnieje możliwość wypożyczenia łódki oraz rowerów dla tych, którzy lubią pokonywać długie trasy rowerowe.

Na terenie gospodarstwa jest również stadnina koni, gdzie wyszkoleni instruktorzy pomogą w zdobyciu umiejętności jeździeckich zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Organizujemy zarówno przejażdżki bryczką oraz wozem nad jezioro po malowniczym terenie jak również wyprawy konno na zachód słońca nad morze.

Do dyspozycji Państwa są zarówno domki wolno stojące jak i w zabudowie szeregowej oraz pokoje 2, 3, 4 osobowe i przyczepy campingowe. Na terenie posiadłości jest wspólna kuchnia w pełni wyposażona, świetlica wraz ze stołem do tenisa oraz sala telewizyjna.

Na życzenie Gości zapewniamy całodzienne wyżywienie.

Zapraszamy przez cały rok!!!